Grup Hepsi Fan Club | Hepsi Galeri Resimler | Haberler, Duyurular |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resimler,Avatarlar,İmzalar,Haberler ve Duyurular,Çok Tatlı Üyeler.....Daha Neler nelerr? Hadi ne duruyosun?Üye ol:)Burası Gerçek Hepsicilerin Mekanı!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GELECEK BÖLÜM HABERLERİ

4 posters
YazarMesaj
yoshy_tugba
Aktif Üye<<<
Aktif Üye
yoshy_tugba

Rep :
GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Right_bar_bleue

Hepsi Puanı :
GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Right_bar_bleue

GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Empty
MesajKonu: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptySalı Eyl. 18, 2007 5:20 pm

ARKADAŞLAR BEN BUNU Bİ SİTEDEN BULDUM BU ARKADAŞA DİZİ CEKİMLERİNE GİTMİŞ VE HEREŞEYİ ÖĞRENMİŞ BAZI ŞEYLERE COK ÜZÜLDÜM AMA Crying or Very sad

Evet arkadaslar dün söylemiştim yarın sete gidiyorum diye ve gittim xD Bomba haber ve resimlerle burdayım xD

ilk önce okula girince dakka 1 gol 1 oldu xD sol kapı acıldı karsımda cemre :S tabi ben asansöre yürüyüordum duramadım , ehe bnm bindiğim asansöre bindi tekiz ama ben genede utanırım bi resim cekebilirmyiiz falan die söylemedim bana baktı güldüm ( sırıttım , 32 dişimi görmüştür xD ) oda güldü ... sonra catı katına cıktım herkes orda , gülcin yasemin ilk dakkalar hiç görmedim sonra geldiler , asıl bombam erenimi görüşüm oldu simit ayran almıs eline karnını doyuruyordu xD ( oruc tutuyormu die merak edenler vardı tutmuyorlar ) yönetmen inanılmaz sinirli ve cok esprili biri , anormal küfür ediyor oyunculara , emrenin ( cem avnayim ) annesinden girdi sülalesinden cıktı bi ara hata yaptı diye xD inanamadıgım nokta korkut yani yusuf akgün inanılmaz derece küfür ediyor , gittiğimde playstation oynuordu biri ile , kenan dogulunun klibi cıktı ordaki kızlar hakkında biraz gene küfürlü yorumlar yaptı off karıya bak karıya felan diyor arada xD

En bomba haberlerim yönetmen kartal ile kanka oldum ehe xD senaryoyu okuttu ,

18.bölümün sonu : Mert gülcinin kapısına geliyor , gülcin duruyor ve cok sert bi tokat yapıstırıyor ve yüzüne kapıyı carpıyor mertin ...

19.bölüm : "sov yeni baslıyor " diye bir bölüm bugün cekilen bölüm 19.bölümdü ...

Gülcin ayagını burkuyor ve cok üzülüyor dans edemiyceği icin falan , bundan dolayı bahadır hoca ve müdür süpriz parti düzenliyorlar herkes koltuk degnegi geliyor ( öyle yürüyorlar ) partiye moral icin gülcine , bizim erkek grubunun dans sovu var koltuk degnegi ile ...

diziye 4 kişi eklenicek arkadaslar

1.si gülcinin ayagı sakatlanıyor diye , müdür , teyzesini cagırıyor gülcinin "füsun" rolü ile görücez bu kişide hayat bilgisinde oynayan amil beyin karısı rolündeki kadın olucak ..

2. si alp gelicek yaseminin sevgilisi ve kötü bir durum yüzünden kızı "ada" yı , yasemine teslim edicek 1-2 günlüğüne

3. kişi ada , alp in kızı ...

4. kişi ise teomanın kuzeni ilayda ... ( kızlar bunu teomanın sevgilisi zannedicek )

17.bölüm fragmanında yaseminle korkut süperler fakat malesef 19.bölümde korkut gözdeye dönüyor , gözde ile dans falan ediyorlar zaten ...

6-7 video , 35-40 tanede resim var , resim ve videoları ekleyince göndericem , yanıma telefonumu almayı unutmusum babamın telefonu ile hiçgüzel cıkmadı görüntüler ...

aklıma gelirse ilave edicem sonra ... iyi okumalar

bu arada harika bir haberim daha var unuttum , 17.bölümde muratla birleşiyor gibi cemre ama , 19.bölümde aynen senaryoda yazanı söylüyorum " defol git hayatımdan " diyor , emre , cemreye hediye alıyor ve araları düzeliyor

SONRA BUNU YAZMIŞ

Erenle Barısın cekimi yoktu , zaten 30 dakka ara verildi , kücük kız ( ada , alpin kızı ) aglamaya basladı diye cekim yapılamadı onun sahnesi ... yasemin soruyor biryerde gözdeye döndünmü , korkutta üzgünce basını sallıyor falan , küfür olayı herkes küfürlü konusuyor aslında emrede korkutta barısda ... Müdür rolünde oynayan tam bir alkolik onu biliyorum ... nedeni cok uzun ama tam bir alkolik resimlerin ve videoları aksama kadar koyucam insallah daha pc ye aktarcam , upload edip buraya yükliycem ... bu arada alp yasemine dans edelimmi diyor , yasemin korkuta bakıp "asla" diyor ... muratta cemreye sorudugunda aynı olay oluyor , emreye bakıor cemre ve daha agır oluor " cek git hayatımdan " diyor , bu arada mert deprosyanda evden cıkmıyor , uyku hapları kullanıyor , muratla sahilde bulusuyorlar , senden özür dilerim şimdi anladım snn ne cektiğini diyor murata ... bu arada senaryoda anlyıamadıgım birşey vardı . cemre emreye diyorki ama benden ayıryken o kızla iyi zaman geciriyordun , emre de evet ama senin degerini anlamam icin iyi oldu falan gibi birşey diyor ...

19.bölümün sonuda , teoman , erenin karakalemini cizmiş , kızlarda bunu buluyor ve cok sasırıyorlar .. öle bitior bu arada nasıl girdin bykente demiş arkadas , beykentin kantinleri benim amcamın işletmesinde o yusden istediğim gibi girebiliyorum her cekimi gidicem bundan sonra

Bilmiyorum bugün koyamazsamda yarın tüm gün evdeyim yarın kesinlikle koyarım ama diyorum resim ve videolar kalitesiz cünkü yanıma tel almayı unuttum babamda tel acmadan acmaya konustugu icin iyi bi kamera yoktu , yoshy ile romantik sahne su vardı işte sadece gördüğüm , korkut gözde ile dans ediyordu ( korkut istemior ) sonra birden bırakıp yaseminin yanına gidiyor neden teksin diye soruyor , hic diye cevap veriyor yasemin , sonra gözdeyemi döndün diyor , oda üzgünce kafasını sallıyor ...

o konu ile ilgili bitek suna rastladım barıs tüm kızlarla cok samimi , cemre emreye durmadan sirinlikler yapıyor ama resmen şirinlikler yani neler yapmadı , emre yüzüne bile bakmadı o derece gülmedi bile ... yönetmenle kızların arası cok iyi ... korkut gözde ile cok yakın ... gözde mini etek giymişti partide , korkut biraz aç gibi baktı , gercek hayattaki korkut ile dizide ki arasında büyük fark var xD bahadır efe kadar komik haylaz biini görmedim , balonları almak yasak ehe caldı bu resmen icinde helyum gazı vardı onu cekip cekip konusuyor tüm sette xD sirinlikler yapıyor falan , öyle yani ..

yaseminle korkutun sette konustugunu görmedim daha , ayrıca cok ciddiyim küfür konusunda 5-6 kez baya büyük küfürler etti video ve resimlerde insallah en yakın zamanda gelicek bidahaki sete gider gitmez kesinlikle gelicek ...

Teoman , erenin yanına gidiyor partide ilaydanın sevgilisi olmadıgını söylemek icin , barıs geliyor teoman sen gelsene benle diyor , eren de barıs diyor , barısta yok birşey eren basitlik yapıcak değilim diyor aynen bu konusmalar ... sonra teomana diyorki aklından gecenleri biliyorum , cok gördüm bu nazik , entellektüel ressam cocuk havalarını , ayagını denk al diyor o kadar okudum zaten sonra cekim basladı ... ilayda foto cekmeyi cok sevior yoshy de diorkiş bnde cok seviorm foto cekmeyi , cemrede ordan atlıor bu teomanların aileside cok sanatsal bi aile die

Senaryoları okuycam ama yazmayı düşünmüyorum ya tüm merak kalkıyor cünkü ortadan dün gördüğüm gibi xD erenle barısın arasında bi diyalog duydum işte eren elma yiyordu sette , barısında karnı actı , bebeeeem dedi aynen bu sekil elmayı ver bakim dedi , 2 ısırık aldı sonra eren elindne kaptı , yemeye devam etti gülüştüler falan ... emrenin de cekicem herkesinde tek resmini cekicem merak etmeyin

Senaryoları okuycam ama yazmayı düşünmüyorum ya tüm merak kalkıyor cünkü ortadan dün gördüğüm gibi xD erenle barısın arasında bi diyalog duydum işte eren elma yiyordu sette , barısında karnı actı , bebeeeem dedi aynen bu sekil elmayı ver bakim dedi , 2 ısırık aldı sonra eren elindne kaptı , yemeye devam etti gülüştüler falan ... emrenin de cekicem herkesinde tek resmini cekicem merak etmeyin

YA BEN KORKUTA KIZDIM ACABA DOGRUMU AMA YAZAN KİŞİ RESİMLERİDE KOYMUŞ CEKMİŞ YANİ DOGRU SÖLÜO BENCE KORKUT KÜFÜR EDİOMUŞ HİÇ DİZİDEKİ GİBİ DEĞİLMİŞ YA O Crying or Very sad GÖZDEYLE İLGİLENİYOMUŞ BİDE
~eRenci~
En Erenci Adminn (:
En Erenci Adminn (:
~eRenci~

Nerden?? : Erenimin kalbinden :)
Mesleğin?? : Öğrenci :D
Hepsiden en sevdiğin kişi?? : EREN
Rep :
GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Left_bar_bleue900 / 100900 / 100GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Right_bar_bleue

Ruh halin nedir? : GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Eglendirici
Hepsiden favorin ? : GELECEK BÖLÜM HABERLERİ 8c7a1332d6e4ab51888ace8b71f8d7d3_50
Hepsi Puanı :
GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Left_bar_bleue999 / 100999 / 100GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyÇarş. Eyl. 19, 2007 12:38 pm

ay çok saol cnm hepsini harfiyen okudum Smile
https://hepsigrubu1.forumdizini.com
gül(L)
Üye
Üye

Rep :

Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyÇarş. Eyl. 19, 2007 8:56 pm

ya bunu bende okudum ama o haberin yalan olma ihtimali çok fazla çünkü kız sürekli oyalıyo resimlerikoy dioz koymuo işte böle şöle geçiştirmeye çalışıo hem bide alp 19.bölümde gelcek dio 17.bölümde geldii confused Twisted Evil benimkafam karıştı Rolling Eyes
~eRenci~
En Erenci Adminn (:
En Erenci Adminn (:
~eRenci~

Rep :
GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Left_bar_bleue900 / 100900 / 100GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Right_bar_bleue

Hepsiden favorin ? : GELECEK BÖLÜM HABERLERİ 8c7a1332d6e4ab51888ace8b71f8d7d3_50
Hepsi Puanı :
GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Left_bar_bleue999 / 100999 / 100GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyÇarş. Eyl. 19, 2007 9:04 pm

ya blmm de cmre ve emrenin barışması ii olack
gül(L)
Üye
Üye

Rep :

Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyPerş. Eyl. 20, 2007 4:52 pm

eminmisin
~eRenci~
En Erenci Adminn (:
En Erenci Adminn (:
~eRenci~

Rep :

Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyCuma Eyl. 21, 2007 11:36 am

ya evet belki yalaan olabilir ama bilmiyorm :
yoshy_tugba
Aktif Üye<<<
Aktif Üye
yoshy_tugba

Rep :

Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyCuma Eyl. 21, 2007 6:53 pm

ama aben 18. bölüm özetini okudum kızın söledikleri dogrubelki karıştırmış olabilir bölümleri ama gülçinin sakatlanması alp in çocugu fln dogru
~eRenci~
En Erenci Adminn (:
En Erenci Adminn (:
~eRenci~

Rep :

Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyC.tesi Eyl. 22, 2007 6:15 am

evet fragmanını izledm bn de dmn
yoshy_tugba
Aktif Üye<<<
Aktif Üye
yoshy_tugba

Rep :

Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyPaz Eyl. 23, 2007 5:09 pm

ya ama bişeye bende inanmadım demiş korkut gözdeye dönücek ne alaka o yasemini cok bekledi hem dönmesi için sebep bile yok yanii
~eRenci~
En Erenci Adminn (:
En Erenci Adminn (:
~eRenci~

Rep :

Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyPtsi Ekim 01, 2007 1:35 pm

bncede
bu kızın dediği doğru çıktı hani cemre yle emre barışcak dedi ya dün çıktı Shocked
DagL
En Gülçinci Admin
En Gülçinci Admin
DagL

Nerden?? : Loqumun GösLeRindeN
Mesleğin?? : öğrenci
Hepsiden en sevdiğin kişi?? : Ayh TabiKi Bnm GüCom xD
Rep :

Ruh halin nedir? : GELECEK BÖLÜM HABERLERİ Uykulu
Hepsiden favorin ? : GELECEK BÖLÜM HABERLERİ 5000000003643334
Hepsi Puanı :

MesajKonu: Geri: GELECEK BÖLÜM HABERLERİ   GELECEK BÖLÜM HABERLERİ EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 8:47 pm

teşekkrler cnm hepsini okudum Very Happy
http://www.elena.sitemynet.com

GELECEK BÖLÜM HABERLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-